2024-06-27

Zapraszamy na Power Fest w Pasłęku

Mamy przyjemność zaprosić Was na wyjątkowe wydarzenie – Power Fest w Pasłęku, które odbędzie się już 29 czerwca w Pasłęckim Parku Ekologicznym. Startujemy o godz. 14:00.

Jako BIOFEED będziemy obecni ze swoim stoiskiem, na którym zaprezentujemy nasze produkty BIOFEED ZOO oraz Horse & Pony. Nasz zespół chętnie odpowie na wszelkie pytania dotyczące naszych produktów i ich zastosowania. Ponadto, przygotowaliśmy dla Was liczne niespodzianki i upominki.

Jesteśmy również dumnym sponsorem zawodów Hobby Horse, które będą jednym z głównych punktów programu. Te emocjonujące zawody z pewnością przyciągną zarówno młodszych, jak i starszych miłośników sportowych zmagań.

Na wszystkich odwiedzających Power Fest czekają liczne atrakcje:

  • Stoiska gastronomiczne z różnorodnymi smakołykami
  • Dmuchańce i tor przeszkód dla najmłodszych
  • Stragany z lokalnymi wyrobami
  • Występy artystyczne na żywo

Dodatkowo, w ramach Power Fest odbędą się zawody Strongman z udziałem znanego strongmana Ireneusza Kurasia, a także różnorodne konkurencje rodzinne, takie jak przeciąganie liny, skoki w workach i bieg z jajkiem na łyżce.

Nie przegapcie tej okazji, by spędzić dzień pełen wrażeń, sportowych emocji i rodzinnej zabawy. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Power Fest w Pasłęku.

pixel