SUPLEMENTY DIETY DLA PTAKÓW

(6 produktów)

Pokarm, przysmaki i suplementy dla ptaków

Receptura pokarmu dla ptaków marki BioFeed Zoo opiera się mieszance ziaren i nasion z uwzględnieniem potrzeb konkretnych gatunków ptaków. Nasze produkty są odzwierciedleniem bogactwa, świeżości i różnorodności składników występujących w naturalnym środowisku, w którym żyją ptaki. Wspieramy zdrowie i dobre samopoczucie naszych skrzydlatych przyjaciół poprzez prawidłowe i urozmaicone żywienie. W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziesz specjalne karmy dla kanarków, papug małych, dużych, średnich i falistych, ptaków egzotycznych i ptaków wolnożyjących oraz naturalne przysmaki i suplementy diety dla ptaków.

Karma dla ptaków - pokarm dla papug, kanarków i ptaków egzotycznych

Będąc właścicielem skrzydlatego przyjaciela, z pewnością chcesz zapewnić mu odpowiednio zbilansowany posiłek, dostosowany do jego indywidualnych potrzeb. Doskonale wiemy, że dobrze dobrany pokarm dla ptaków jest podstawą ich dobrego zdrowia i samopoczucia. Oferujemy szeroki wybór karm skomponowanych specjalnie dla konkretnych gatunków ptaków, dbając o ich zapotrzebowanie na białka, tłuszcze, witaminy i składniki mineralne. W ofercie naszego sklepu znajdziesz: pokarm dla dużych papug afrykańskich, pokarm dla małych papug afrykańskich, pokarm dla papużek falistych, pokarm dla kanarków, pokarm dla małych papug australijskich, pokarm dla dużych papug australijskich, pokarm dla papug amazońskich, pokarm dla średnich papug oraz pokarm dla małych ptaków egzotycznych. Zapoznaj się z pełną ofertą produktów dla ptaków dostępnych na biofeedzoo.pl.

Przysmaki dla ptaków - naturalna przekąska

Ptaki, podobnie jak inne zwierzęta, uwielbiają dodatki w formie suszonych owoców, warzyw, kwiatów czy nasion. Takie naturalne przysmaki dla ptaków zapewniają zróżnicowaną dietę i stanowią wspaniałe uzupełnienie codziennego jadłospisu. Mogą być podawane jako nagroda lub zdrowa i smaczna przekąska. Ptakom egzotycznym posmakuje Kompozycja kolorowej kukurydzy, jako źródło karotenoidów, witamin z grupy B, D, E i K oraz składników mineralnych P, Na i C. Bogaty w witaminy Chleb świętojański, Nasiona dyni łuskane, Kompozycja nasion słonecznika, Sorgo czerwone, Płatki groszku czy Kompozycja prosa z bogactwem cennych witamin z grupy B, ale także miedzi, fosforu i żelaza.

Pokarm dla ptaków na zimę i nie tylko

Pamiętajmy, że nie tylko ptaki, które trzymamy w domach potrzebują naszej uwagi i troski. W sklepie internetowym biofeedzoo.pl znajdziesz unikalną kompozycję nasion i ziaren zbóż dla ptaków wolno żyjących. Wild Birds to idealny pokarm dla ptaków na zimę, ale również pozostałe pory roku. Przeznaczony jest dla wszystkich gatunków ptaków bytujących w naszym kraju, w tym dla sikorek i wróbli. Doskonale sprawdzi się we wszelkiego rodzaju karmidłach i karmnikach lub rozsypany bezpośrednio na podłożu. Pomagajmy naszym skrzydlatym przyjaciołom!

Zaufane Opinie IdoSell
4.85 / 5.00 1036 opinii
Zaufane Opinie IdoSell
2024-04-22
Profesjonalne usługi
2024-04-22
Produkt i dostawa super
pixel