O nas

Firma BioFeed to polski producent produktów przeznaczonych dla zwierząt domowych

W naszej ofercie znajduje się pełna gama karm, suplementów, środków pielęgnacyjnych i akcesoriów dla psów, kotów, królików, gryzoni, gołębi oraz ptaków egzotycznych.

Bazując na naszym doświadczeniu i wiedzy w zakresie żywienia zwierząt, tworzymy wyjątkowe receptury. Wykorzystujemy najnowszą technologię w procesie produkcyjnym z poszanowaniem zasobów środowiska naturalnego. Dokładamy wszelkich starań, aby składniki wykorzystywane w naszych produktach były najwyższej jakości.

Regularnie przekazujemy nasze produkty schroniskom i wielu innym placówkom. Co więcej, promujemy aktywność fizyczną. Wspólnie działamy z “Biegiem na sześć łap”, dostarczając nasze karmy i przysmaki podczas biegów z psiakami ze schroniska. Bywamy również na imprezach i targach, gdzie chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Dbamy o to, aby cały czas poszerzać swój asortyment, opracowywać nowe, ulepszone receptury, by móc zaspokoić nawet najbardziej wymagające podniebienia. Naszą misją jest wspieranie właścicieli zwierząt domowych poprzez dostarczanie bezpiecznych produktów najwyższej jakości dopasowanych do potrzeb Twojego pupila.

Jesteśmy dla Ciebie!

Koniecznie śledź naszą stronę, media społecznościowe i bądź z nami na bieżąco!Instagram
pixel