REALIZACJA ZAMÓWIEŃ / DOSTAWY / DOKUMENTY ZAKUPU/ UTRWALENIE WARUNKÓW UMOWY

1. Dostawy zamówionych produktów realizowane są na terenie Polski w dni robocze (od poniedziałku do piątku) za pośrednictwem wskazanej w zamówieniu firmy kurierskiej lub innego operatora. 

2. Dostawa towarów ograniczona jest do obszaru Rzeczpospolitej Polskiej (RP). Wysyłka poza terytorium RP wymaga zgody Sprzedawcy wyrażonej w drodze odrębnych ustaleń, a koszt dostawy jest kalkulowany indywidualnie. 

3. Orientacyjny czas realizacji zamówienia to 48 godzin, dla zamówień złożonych od poniedziałku do piątku do godziny 12:00, pod warunkiem, że wybrana zostanie forma płatności przy odbiorze. Przy wybraniu opcji „Przedpłata na konto” realizacja zamówienia nastąpi po zaksięgowaniu wpłaty.

4. Podane terminy mają charakter orientacyjny i nie są bezwzględnie wiążące dla Sprzedawcy. Maksymalny termin realizacji zamówienia nie może przekroczyć́ 30 dni od dnia zawarcia umowy.

Sprzedawca rozpoczyna realizację zamówienia tego samego lub następnego dnia roboczego po otrzymaniu zamówienia, i po otrzymaniu przez Sprzedawcę̨ płatności przedpłaconej: dokonanej przelewem lub poprzez płatność́ elektroniczną. Dostawa przesyłki następuje na adres podany przez Klienta na formularzu zamówienia.

Akceptując regulamin Klient wyraża zgodę̨ na wystawianie i przesyłanie faktur w formie elektronicznej. Zgoda na otrzymywanie faktury w formie elektronicznej jest równoznaczna z rezygnacją z otrzymywania paragonu fiskalnego lub faktury VAT w formie papierowej. Każda faktura w formie elektronicznej będzie dostarczona Klientowi za pośrednictwem poczty elektronicznej, na adres poczty elektronicznej podany przez Klienta w Formularzu Zamówienia. 

5. W przypadku awarii lub na życzenie Klienta, wskazane przy składaniu Zamówienia do zamówionego produktu zostanie dołączony paragon fiskalny lub faktura VAT w formie papierowej. 

6. Koszt dostawy towaru pokrywa Klient. Cennik i formy przesyłek znajduje się na stronie internetowej Sklepu. Klient przed dokonaniem zakupu jest informowany o kosztach przesyłki zamówionych produktów.

7. Utrwalenie, zabezpieczenie, udostępnienie oraz potwierdzenie Klientowi istotnych postanowień zawieranej Umowy Sprzedaży następuje poprzez przesłanie Klientowi wiadomości e-mail z potwierdzeniem złożonego Zamówienia (obejmującego specyfikację Zamówienia). Treść Umowy Sprzedaży jest dodatkowo utrwalona i zabezpieczona w systemie informatycznym Sklepu. Dowód zakupu zostanie przekazany za pośrednictwem wiadomości e-mail lub w formie papierowej (w przesyłce zawierającej Produkt).

Koniecznie śledź naszą stronę, media społecznościowe i bądź z nami na bieżąco!Instagram
pixel