CENY / FORMY PŁATNOŚCI

Klient może wybrać́ następujące formy płatności za zakupione towary: 

a) przed wydaniem towaru w formie:

  • e-płatności autoryzowanej za pośrednictwem Przelewy24 lub IAI Pay
  • przelew bankowy tradycyjny: 87 1140 1153 0000 3977 6600 1001 (mBank O. Korporacyjny Gdynia) - przed opłaceniem zamówienia przelewem tradycyjnym prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta +48 887 700 444 lub sklep@biofeedzoo.pl

b) w momencie odbioru towaru:

  • w przypadku przyznania takiej opcji przez Sprzedającego za pobraniem (gotówką), w przypadku dostawy towarów za pośrednictwem firmy kurierskiej.

c) zapłaty odroczonej:

  • tzw. przelew odroczony (tylko dla zweryfikowanych firm lub podmiotów prowadzących działalność gospodarczą) – spełniającym warunki sklepom oraz firmom, z którymi współpracujemy na podstawie umów ramowych oferujemy indywidualne warunki handlowe oraz możliwość przelewów odroczonych. Sklep www.biofeedzoo.pl potwierdzi możliwość przelewu odroczonego po pozytywnej weryfikacji statusu takiego Klienta. W wypadku przelewu odroczonego Sprzedawca zastrzega sobie prawo ustanowienia limitów handlowych, żądania zabezpieczeń płatności lub odrzucenia wniosku o taki model płatności. Wraz z wnioskiem może być konieczne dostarczenie dodatkowych danych lub dokumentów na co Klient wyraża zgodę.

W tytule płatności Klient podaje numer zamówienia.

Wszystkie ceny prezentowane w sklepie internetowym podane są w polskich złotych i są cenami brutto tj. zawierają̨ VAT.  Podatek VAT jest naliczany według stawki obowiązującej w momencie złożenia zamówienia i jest uwzględniony w cenie wskazanej na stronie. Ceny towarów, podane na stronie www.biofeedzoo.pl, nie obejmują kosztów przesyłki, kosztów niektórych opakowań lub kosztów innych dodatkowych usług zamówionych przez Klienta, które są płatne osobno. Koszty dodatkowe zostaną podane do wiadomości Klienta na ekranie podsumowania przed ostatecznym zatwierdzeniem zamówienia.

Informacje o produktach zamieszczone na stronach Sklepu Internetowego nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego.

Operatorem kart płatniczych jest podmiot wskazany w niniejszym regulaminie.

Koniecznie śledź naszą stronę, media społecznościowe i bądź z nami na bieżąco!Instagram
pixel