WSZYSTKO DLA KOTÓW

(37 produktów)

Karmy i akcesoria dla kotów

Jesteś właścicielem wymagającego mruczka i zależy Ci na polskich produktach? Już dziś możesz zamówić wszystkie niezbędne produkty dla kota w jednym miejscu. Na biofeedzoo.pl znajdziesz wszystko, czego potrzebuje każdy troskliwy właściciel kota. Bazując na naszym doświadczeniu w kwestii żywienia zwierząt, tworzymy unikalne receptury zbliżone do naturalnego pożywienia dzikich kotów. W naszym sklepie znajdziesz zarówno najlepszy pokarm dla kota, jak i asortyment przeznaczony do opieki i pielęgnacji Twojego zwierzaka.

Co podawać kotu do jedzenia? Karma dla kota tylko najwyższej jakości!

Będąc opiekunem kota, pewnie nieraz zastanawiałeś się co podawać kotu do jedzenia. Mamy na to odpowiedź! Postaw na prosty skład oparty na wysokogatunkowym mięsie, wzbogacony o składniki niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu Twojego kota. Wszystkie nasze produkty są pozbawione sztucznych barwników, ulepszaczy oraz aromatów, dlatego sięgając po naszą karmę masz pewność, że wybierasz to co najlepsze dla Twojego mruczka.

Jakie suche karmy dla kotów znajdziesz w naszym sklepie internetowym?

W naszym sklepie internetowym znajdziesz pokarm dla kota, bez względu na jego rozmiar, wiek czy rasę. Odnajdziesz tu wyjątkowe kompozycje składników i najwyższą jakość użytych surowców, które zapewniają smakowitość, jaka zadowoli nawet najbardziej wymagającego kota. Nasze karmy cechuje wysoka zawartość mięsa, hipoalergiczne komponenty, obecność nienasyconych kwasów tłuszczowych Omega-3 i Omega-6. Zapoznaj się z asortymentem sklepu biofeedzoo.pl i znajdź idealną suchą karmę dla kota bezzbożową, karmę dla kota bezglutenową, karmę dla kota holistyczną, karmę dla kota odkłaczającą, karmę dla kotów po zabiegu sterylizacji, karmę dla kociąt oraz karmę dla dorosłych kotów.

Higiena, pielęgnacja i zdrowie - produkty dla kota na biofeedzoo.pl

Jak każdy właściciel chcesz, aby Twój kot cieszył się zdrowiem, dobrą kondycją i piękną sierścią. U nas znajdziesz wszystko, czego potrzeba Twojemu kotu. Oprócz pokarmu dla kota, w naszej ofercie znajdziesz także akcesoria do zachowania higieny i czystości Twojego mruczka. Niezbędnym elementem kociego wyposażenia jest transporter, kuweta i żwirek dla kota, ale również zabawki dla kota oraz drapak. Biofeed Zoo zadba o zdrowie Twojego pupila, dlatego sprawdź naszą ofertę preparatów witaminowych i suplementów diety. Wypróbuj preparat poprawiający stan skóry i włosa, preparat przynoszący szybką ulgę w przypadku biegunki czy preparat uzupełniający dietę w witaminę C.

 

pixel