KARMY DLA GOŁĘBI

(32 produktów)

Karmy dla gołębi

Karmy dla gołębi – dlaczego odpowiednie pożywienie dla gołębi ma znaczenie?

Zdrowie i dobra kondycja zwierząt hodowlanych zależy w dużej mierze od właściwej diety. Ta zasada dotyczy także gołębi pocztowych. Ptaki te, szczególnie w okresie lotowym, wykazują wysokie zapotrzebowanie na energię. Po intensywnym okresie potrzebują natomiast karmy regeneracyjnej. Odpowiednie żywienie wspiera ich siłę i sprawność nie tylko podczas zawodów, ale również utrzymuje ptaki w dobrej kondycji przez cały rok. Dlatego tak ważne jest aby posiłek, który zjadają był pełnowartościowy.

Jak zapewnić gołębiom odpowiednią dietę? Postaw na gotowe karmy dla gołębi pocztowych.

Najwyższą jakość żywienia zapewniają profesjonalne mieszanki dla gołębi marki Biofeed, które skomponowano tak aby zabezpieczać potrzeby żywieniowe ptaków różnych grup. Składniki naszych mieszanek zawierają odpowiednią ilość:

 1. Witamin i minerałów– wspierają organizm i jego witalność. Zwiększają naturalną odporność organizmu gołębi oraz ich kondycję.

 2. Białka – najważniejszy budulec masy mięśniowej. Jest on szczególnie ważny w czasie zawodów, gdy siła i wytrzymałość gołębi musi się utrzymywać na wysokim poziomie.

 3. Węglowodanów – źródło szybko przyswajalnej energii. Pomagają w regeneracji po locie.

Możesz u nas znaleźć karmy dla gołębi z dwóch linii - Biofeed Basic i Biofeed Premium.

Profesjonalny pokarm dla gołębi pocztowych - Biofeed Basic

Linia karm dla gołębi Biofeed Basic to program żywienia opracowany z myślą o wymagających hodowcach gołębi, ceniących sobie wysoką jakość w przystępnej cenie. Wśród propozycji paszy dla gołębi znajdują się zarówno ekonomiczne mieszanki całoroczne jak również karmy przeznaczone na czas rozpłodu, pierzenia czy jako bazowe mieszanki dla młodych gołębi.

Specjalistyczne mieszanki dla gołębi pocztowych Biofeed Premium

Linia karm Biofeed Premium – to mieszanki niezwykle bogate w składniki pokarmowe, opracowane z myślą o zaspokojeniu potrzeb najbardziej wymagających gołębi pocztowych i ich profesjonalnych hodowców. Żywienie gołębi karmą z linii Premium opiera się nie tylko o doskonale, naukowo zbilansowane dawki pokarmowe, ale przede wszystkim o starannie wyselekcjonowane komponenty, które stanowią klucz do bezpiecznej, zdrowej i efektywnej hodowli gołębi.

Karmy dla gołębi Biofeed Premium powstały na bazie wieloletniego doświadczenie w żywieniu zwierząt. W połączeniu z nowoczesną technologią doboru surowców oraz produkcji karm przygotowaliśmy najwyższej klasy produkty dla gołębi pocztowych.

Specjalistyczne mieszanki dla gołębi pocztowych z linii Biofeed Premium to karmy podzielone na następujące kategorie:

 • mieszanki rozpłodowe

 • mieszanki lotowe dla wdowców

 • mieszanki lotowe specjalistyczne z kukurydzą popcorn

 • mieszanki lotowe energetyczne

 • mieszanki lotowe regeneracyjne

 • mieszanki lotowe sport

 • mieszanki uniwersalne

 • mieszanki dla gołębi młodych

 • mieszanki pierzeniowe

 • mieszanki specjalistyczne

Zalety karmienia gołębi gotowymi mieszankami

Gotowe karmy dla gołębi pocztowych marki Biofeed to nie tylko wygoda w stosowaniu ale również wartościowy pokarm przygotowany przez specjalistów od żywienia zwierząt. Wysoka jakość ziaren skomponowana tak aby zapewnić zbilansowaną dietę pozwala na wygodne zabezpieczenie potrzeb żywieniowych gołębi.

Mieszanki ziaren od Biofeed to również łatwość dawkowania. Wystarczy postępować zgodnie z zaleceniami producenta.

Postaw na karmy polskiego producenta.

pixel