Karma dla chomika (ROYAL CRISPY PREMIUM)

(2 produktów)

Chomiki to zwierzęta, które ze względu na swoje cechy gatunkowe, mają wiele indywidualnych potrzeb. Dotyczy to również ich żywienia. Tymczasem prawidłowo zbilansowany pokarm to szansa na długie i zdrowe życie tego małego gryzonia. Holistyczne podejście do życia podopiecznego, również gryzonia, zapewni mu wiele radosnych lat spędzonych w dobrej kondycji.

W sklepie Biofeedzoo.pl przygotowaliśmy bogaty wybór produktów żywieniowych z półki premium. Oferowane przez nas karmy dla chomików to produkty w pełni naturalne i zbilansowane zgodnie z potrzebami gatunkowymi tych zwierząt. Karmy są włókniste, przez co wspierają układ pokarmowy chomików.

Ekstrudowane karmy dla chomików to podstawa przy ich żywieniu. W ofercie mamy jednak również mieszanki dodatkowe, wspomagające utrzymanie zwierząt w dobrej kondycji. Nie brak też przysmaków, które umilą im dzień. Wszystkie pochodzą z ekologicznych upraw i zostały przygotowane bez udziału chemii, aby zapewnić chomikom jak najzdrowsze i zgodne z ich potrzebami żywienie.

pixel