2024-06-26

500 kg karmy EUPHORIA dla Schroniska Azyl w Białej Podlaskiej

Nasza akcja zorganizowana z okazji Światowego Dnia Bezdomnych Zwierząt zakończyła się sukcesem! Dzięki Waszemu zaangażowaniu i licznie przesłanym zgłoszeniom, wybrane zostało ostatecznie Schronisko "Azyl" w Białej Podlaskiej, do którego trafiło pół tony karmy marki Euphoria.

Cała akcja przebiegała w kilku etapach. Najpierw zbieraliśmy od Was zgłoszenia, którą organizację mamy wybrać i do której ma trafić 500 kg karmy Euphoria. Otrzymaliśmy mnóstwo zgłoszeń, za które serdecznie dziękujemy! Spośród wszystkich nadesłanych propozycji, wybraliśmy cztery organizacje, które pojawiały się najczęściej w Waszych  komentarzach. Następnie nasi obserwatorzy mogli zdecydować, która z wybranych organizacji otrzyma karmę. Po zakończeniu głosowania, najwięcej głosów zdobyło schronisko "Azyl" w Białej Podlaskiej. W ramach tej inicjatywy, przekazaliśmy łącznie 500 kg karmy marki Euphoria, aby wspomóc czworonogi przebywające w schronisku Azyl. 

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszej akcji i zgłaszali schroniska oraz fundacje potrzebujące wsparcia. Wasze zaangażowanie jest nieocenione i pokazuje, jak wiele możemy osiągnąć działając razem. 

pixel