2025-11-04

Puchar Polski w Dogtrekkingu 2025 - podsumowanie sezonu

Sezon 2025 Pucharu Polski w Dogtrekkingu ponownie był dla nas niezwykłą przygodą. Już drugi rok z rzędu mieliśmy przyjemność wspierać cykl wydarzeń, który idealnie wpisuje się w wartości marki Euphoria – naturę, zdrową aktywność i euforyczną radość psów odkrywających świat.

W tym roku odbyło się sześć imprez, które zabrały uczestników w różnorodne zakątki kraju:

  • Lubliniec (12.04),
  • Bielsko-Biała (10.05),
  • Park Śląski (7.06),
  • Ustrzyki Dolne (30.08),
  • Wisła (20.09)
  • Złoty Stok (18.10).

Sezon rozpoczęliśmy wiosennym biegiem w Lublińcu, a zakończyliśmy jesienną eksploracją szlaków w Złotym Stoku – oba wydarzenia pełne były energii, emocji i psiego szczęścia.

Wraz z marką Euphoria, jako sponsorem głównym wydarzenia, zadbaliśmy, aby każdy uczestnik otrzymał pakiet startowy, zwycięzcy – karmę Euphoria Fresh, a laureaci konkursu Piąta Łapa  smakołyki dla swoich pupili. Zależy nam, aby psy mogły cieszyć się aktywnością w naturze wspierane doskonale zbilansowaną karmą, zgodnie z naszą obietnicą: „Doskonale zbilansowane, euforycznie smaczne!”

Ogromnym wyróżnieniem było dla nas otrzymanie statuetki za wsparcie i zaangażowanie w tegoroczną edycję Pucharu Polski. To dla nas potwierdzenie, że wartości, które promujemy – mądra aktywność, zdrowe żywienie i bliskość z naturą – są ważne także dla społeczności dogtrekkingu.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólny sezon pełen ruchu, natury i euforii! Do zobaczenia na kolejnych wydarzeniach!

 dogtrekking_podsumowanie_aktualnosci
pixel