2024-05-10

BIOFEED debiutuje na targach Interzoo w Norymberdze

BIOFEED z sukcesem zakończył swój pierwszy udział w targach zoologicznych Interzoo, które odbyły się w dniach 7-10 maja 2024 r. w Norymberdze. To wydarzenie było dla nas wyjątkową okazją do debiutu na jednym z najważniejszych wydarzeń branży zoologicznej na świecie. Był to dla nas szczególny moment, gdyż mogliśmy zaprezentować szerokie portfolio naszych produktów, w tym linie karm suchych EUPHORIA, Tasty Life oraz VitalFit, a także produkty dla koni BIOFEED Horse & Pony i karmy dla gryzoni Royal Crispy Premium.

Podczas targów przedstawiliśmy również nasze możliwości w zakresie produkcji marek własnych (private label) dla klientów biznesowych, podkreślając nasze bogate doświadczenie oraz zaawansowane technologicznie procesy produkcyjne. 

Jesteśmy ogromnie zadowoleni, że mogliśmy spotkać się z tak licznym gronem gości na naszym stoisku. Wasza obecność, rozmowy i nawiązane kontakty były dla nas niezwykle wartościowe. Już teraz nie możemy doczekać się kolejnej edycji Interzoo w 2026 roku! Dziękujemy za każdą rozmowę i każde spotkanie. Do zobaczenia na kolejnych targach!

pixel