2024-05-16

Marka EUPHORIA objęła patronatem rodzinę rysi eurazjatyckich

Z wielką radością ogłaszamy, że EUPHORIA została mecenasem rodziny rysi eurazjatyckich w ZOO we Wrocławiu. W ramach naszej współpracy z ZOO wspieramy Orkana, Pandorę, Juno i Czarkę, przyczyniając się do ochrony tych wyjątkowych zwierząt.

Marka EUPHORIA, zrodziła się z miłości do zwierząt i głębokiego poszanowania ich naturalnych potrzeb. Rozumiemy dziką naturę, która tkwi w każdym domowym kociaku, dlatego zaangażowaliśmy się w ochronę rysi eurazjatyckich. Wierzymy, że każde zwierzę – zarówno domowe, jak i dzikie – zasługuje na troskę i ochronę.

Rysie eurazjatyckie to niesamowite, silne stworzenia, które w swoim sercu noszą dzikość i naturę. Nasze wsparcie ma na celu pomóc w ich ochronie i zachowaniu dla przyszłych pokoleń. Wierzymy, że nasze działania zwiększą świadomość na temat potrzeby ochrony dzikich zwierząt i zainspirują innych do podobnych inicjatyw.

Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia ZOO we Wrocławiu i poznania Orkana, Pandory, Juno i Czarki osobiście. Razem możemy wiele zdziałać dla ochrony dzikiej przyrody!

pixel