2024-05-27

Finał akcji #PomocDlaCzterechŁap

Z okazji Międzynarodowego Dnia Bezdomnych Zwierząt, marka Tasty Life, razem z przyjaciółmi z Indykpol AZS Olsztyn, zorganizowała wyjątkową akcję #PomocDlaCzterechŁap podczas meczu w Hali Urania w Olsztynie.

Celem było wsparcie Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Tomarynach poprzez zbiórkę karmy. Dzięki Waszemu zaangażowaniu, udało się zebrać znaczną ilość jedzenia dla potrzebujących zwierząt! W ramach tej akcji, adoptowane zwierzaki otrzymały wyprawki zawierające karmę Tasty Dogs Life oraz niezbędne akcesoria. To jednak nie koniec! Zadeklarowaliśmy również przekazanie 1 tony karmy Tasty Dogs Life do Schroniska w Tomarynach! 

Zawodnicy AZS Olsztyn towarzyszyli nam podczas wizyty w Schronisku w Tomarynach, gdzie osobiście przekazaliśmy 1000 kg karmy dla potrzebujących zwierzaków, kończąc tym samym naszą akcję #PomocDlaCzterechŁap.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu i zdjęć, które podsumowują akcję #PomocDlaCzterechŁap i pokazują, dlaczego warto wspierać takie inicjatywy. Zobaczcie sami, jak wiele radości przyniosła nasza pomoc zwierzakom w Tomarynach! 

Dziękujemy wszystkim za wsparcie i zaangażowanie! Razem możemy więcej! 

pixel