2024-06-04

BIOFEED z marką EUPHORIA na Pucharze Polski w Dogtrekkingu w Sanoku!

Drodzy miłośnicy przygód i natury, mamy dla Was ekscytującą wiadomość! Marka EUPHORIA, jako sponsor Pucharu Polski w dogtrekkingu, pojawi się ze swoim stoiskiem na najbliższych zawodach, które odbędą się w Sanoku. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się już niedługo, a my nie możemy się doczekać, aby spotkać się z Wami na naszym stoisku!

Podczas zawodów będą dostępne trzy warianty tras, dostosowane do różnych poziomów zaawansowania:

Chihuahua 5 km – Idealna dla każdego, nawet najmniej doświadczonych. W tym roku rezygnujemy z płaskich spacerów wzdłuż Sanu i przenosimy się w góry. To najłatwiejsza trasa, odpowiednia dla wszystkich chętnych.

Mini 17 km – Dłuższa o 2 km niż w poprzednich latach, ta trasa oferuje wyzwanie w postaci trzech szczytów do zdobycia. Po drodze znajdziecie bufet na 11 km oraz dodatkowy punkt samoobsługowy z wodą na 7 km. 

Mid 24 km – Najbardziej wymagająca trasa z czterema szczytami i dodatkowymi dzikimi, mało uczęszczanymi przez turystów odcinkami. Bufet będzie dostępny na 17 km oraz dodatkowy punkt samoobsługowy z wodą na 7 km.

Nie przegapcie tej wyjątkowej okazji, aby spędzić czas na świeżym powietrzu, ciesząc się pięknem natury i wspólnymi chwilami z Waszymi czworonożnymi przyjaciółmi. 

Do zobaczenia w Sanoku!

pixel